• DÜSSELDORF 2016 ULUSLARARASI ALÜMİNYUM SANAYİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI’NA KATILDIK

  DÜSSELDORF 2016 ULUSLARARASI ALÜMİNYUM SANAYİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI’NA KATILDIK

  Altek Metal, 29 Kasım-01 Aralık 2016 tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen ve 40 ülkeden 1000’den fazla katılımcı şirketin ilgi gösterdiğii ALUMINIUM 2016 fuarına katıldı.

  Alüminyum sanayine ait en son yeniliklerin, teknolojilerin ve uygulamaların takip edilebileceği Aluminium Düsseldorf 2016 Uluslararası Alüminyum Sanayi ve Teknolojileri Fuarı alüminyum endüstri için dünyanın önde gelen ticaret platformunu oluşturmakta.

  Dünyanın her yerinden gelen sektör profesyonellerinin kaliteli yenilikleri bulabilecekleri, yeni teknolojileri görüp takip edebilecekleri ve taleplerini karşılayabilecekleri bir platform yaratan fuar, ihracat gücü ile ülkemizi aluminyum alanında Avrupa ile Asya’yı birbirine bağlayan bir köprü konumuna getirdi. Ayrıca yan sanayi sektörleri ile bağlantılı durumdaki fuar sayesinde katılımcı Türk firmalar, yeni iş bağlantıları kurarak ihracat ve üretim çıtalarını yükseltme fırsatını yakaladılar.

  Teknolojilerimiz, uygulamalarımız ve  firmamız hakkındaki son yenilikleri tanıttığımız Aluminium Düsseldorf 2016 Uluslararası Alüminyum Sanayi ve Teknolojileri Fuarı’nda standımızı ziyaret eden tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

  Comments are closed.