Kalıp ve Makine Sanayi

5083 & 7021

Üstün İşlenebilirlik

Aludur ve Aludur Plus 5083 ve 7021 alaşım döküm plakaları, kalıp ve makine üreticilerinin vazgeçilmezidir. 5083, yaygın kullanılan bir alaşım olup üstün işlenebilirlik, ısı iletkenliği ve korozyona karşı dayanıklılığı ile öne çıkıyor. 6082 ve 6061 ise endüstriyel kalıp ve makine bileşenlerinin verimliliğini artırarak çeşitli uygulamalarda mükemmel mekanik özellikler sunuyor. 7021 alaşımı ise yüksek dayanımı ve işlenebilirliği ile hassas kalıp ve makine bileşenlerinde etkin kullanım sağlıyor. Bu alaşımlar, kalıp ve makine endüstrisinde verimliliği ve hassasiyeti en üst düzeye çıkarıyor.

kalİte Yönetİmİ

Ürünlerimizin sertifikalarından, doğru kesilip kesilmediğine kadar bütün basamakları garanti altına alıyoruz

kullanılan ürünler

aludur

ALUDUR marka 5083 ve 7021 döküm plakalarının avantajlarını keşfedin. Yüksek kalite, mükemmel işlenebilirlik ve homojenize moleküler iç yapı ile üretim verimliliğinizi artırın. 5083, dayanıklılığı ve üstün korozyon direnciyle güvenilirlik sunarken, 7021 yüksek dayanım ve işlenebilirlikle üstün performans sağlar. 7021 aynı zamanda sektörde yaygınca kullanılan 7075 alaşım ikamesi olarak da kullanılabilinir.

 

ALUDUR ile sektörde öne çıkın, kalite ve güveni bir arada yaşayın.

ALUDUR PLUS

Taşlanmış 5083 ve 7021 alüminyum döküm plakalarıyla üretim performansını arttırın. Makine sanayisinin vazgeçilmezi olan Aludur Plus, yüksek işlenebilirlik, hassas toleranslar ve üstün yüzey kalitesi sunarak tezgâh verimliliğinizi artırmanın kapılarını aralar. Hassas toleranslı üretimler için en iyi tercih.

Alüminyum Hadde Plaka

Çok çeşitli alaşım stoklarımız ile her türlü ihtiyaca uygun bir alaşımlı hadde plaka önerebiliriz.

KULLANIM ALANLARI

Sektörler

Alaşımlı alüminyumun kullanıldığı farklı endüstrileri keşfedin. Havacılık, otomotiv, inşaat, ambalaj ve daha fazlası.