Otomotiv Sanayi

ALUDUR PLUS

Fikstür Üretiminin
Vazgeçilmezi

Alüminyum, otomotiv sektörü ve yan sanayi için özgün bir mühendislik harikası olarak öne çıkıyor. Hafifliği, mukavemet/ağırlık oranı, korozyona karşı üstün direnci ve geri dönüştürülebilirliği doğrultusunda yaygınca tercih edilen bir malzemedir. Hem araçların parçaları hem de parçaların üretildiği makinelerde kullanılan bir malzemedir. Altek Metal olarak hassas ölçüm işlemlerinde ve cubingde kullanılan özel fikstürlerin imalatında kullanılan işlenebilirliği yüksek taşlanmış alüminyum döküm plakaları sektöre sunmaktayız.

kalİte Yönetİmİ

Tüm döküm plakalarımız min %80 geri dönüştürülmüş alüminyum endüstriyel hurdadan üretilmektedir.

kullanılan ürünler

aludur

ALUDUR marka 5083 ve 7021 döküm plakalarının avantajlarını keşfedin. Yüksek kalite, mükemmel işlenebilirlik ve homojenize moleküler iç yapı ile üretim verimliliğinizi artırın. 5083, dayanıklılığı ve üstün korozyon direnciyle güvenilirlik sunarken, 7021 yüksek dayanım ve işlenebilirlikle üstün performans sağlar. 7021 aynı zamanda sektörde yaygınca kullanılan 7075 alaşım ikamesi olarak da kullanılabilinir.

 

ALUDUR ile sektörde öne çıkın, kalite ve güveni bir arada yaşayın.

ALUDUR PLUS

Taşlanmış 5083 ve 7021 alüminyum döküm plakalarıyla üretim performansını arttırın. Makine sanayisinin vazgeçilmezi olan Aludur Plus, yüksek işlenebilirlik, hassas toleranslar ve üstün yüzey kalitesi sunarak tezgâh verimliliğinizi artırmanın kapılarını aralar. Hassas toleranslı üretimler için en iyi tercih.

KULLANIM ALANLARI

Sektörler

Alaşımlı alüminyumun kullanıldığı farklı endüstrileri keşfedin. Havacılık, otomotiv, inşaat, ambalaj ve daha fazlası.