kalite-belgeleri

SİSTEM YAKLAŞIMI

altek-takip-onay

TEKLİF İSTEĞİ ONAYLANIR

Müşterimize istedikleri malzemeler için sipariş teklif mektubu genellikle aynı gün gönderilir.
Alınan teklif mektubu değerlendirilerek müşterimiz tarafından onaylanarak satınalma siparişine çevrilir. Teklif mektuplarımızda bütün malzemelerimiz adet olarak fiyatlandırılmaktadır.
Bizden aldığınız malzemelerde planlama ile gerçekleşme arasında kilodan çevirme ve talaş payları kaynaklı fark oluşmaz.

altek-uretim-plan

ÜRETİM PLANLAMASI

Özel tam otomatik raflarımızda akıllı sistemde muhafaza edilen malzemeler, en hızlı şekilde ebatlama için planlanmaktadır.

altek-hassas-kesim

HASSAS KESİM

Planlama talepleri doğrultusunda istenilen ölçülerde hassas alüminyum kesim yapılmaktadır. Ebatlama, su jeti ile kesim, dairesel kesim, rulodan boy kesme, çubuk ve lamadan kesme yapabilmekteyiz. 3 Eksenli, köprülü işleme CNC tezgahımız ile alüminyum işleme maliyetlerinizi düşürebiliriz.

altek-takip-paket

PAKETLEME

Bütün malzemelerimiz size özel paketlenmekte, barkodlanmakta, varsa parça numaralarınız tek tek malzeme barkod etiketlerine işlenebilmektedir.
Ayrıca irsaliye ve faturalarınıza sipariş numaralarınız işlenmektedir.
Bütün malzemelerin paket listesi paletlerin üzerinde mevcut olup böylelikle depo teslim alma süreci hızla bitirilebilmektedir.

altek-takip-sertifika

MALZEME SERTİFİKASI

Her sevkiyat ve irsaliyede, her ürünün kendine ait sertifikası malzeme fabrikamızdan çıkmadan önce tarafınızdan belirlenen e-mail adresine otomatik olarak gönderilir.

Böylece malzemeyi teslim almadan sertifika elinizde olduğundan kabul çok hızlı olacaktır.

altek-takip-iade-kosullari

İADE KOŞULLARI

Alıcı ilgili kanunlara göre malların ayıplı olduğunu iddia ederse, 7 gün içinde ALTEK’e bildirmesi gerekir. ALTEK, alıcının kullanım veya muhafaza koşulları nedeni ile malda ayıp oluşup oluşmadığını tesbitten sonra ayıplı malları iade alır.
Malın iade alınabilmesi için mal mutlaka ALTEK logo barkod etiketli olmalıdır. Etiketi olmayan mallar iade alınamaz.